Zum Hospedagem Fortaleza
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Willa Zum Hospedagem Fortaleza oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Praça do Ferreira w prawie 7 km.
Dom wakacyjny znajduje się w dogodnej lokalizacji, 5 km od lotniska Pinto Martins, a atrakcje przyrodnicze, takie jak Plaża Mucuripe, są w około 6 km. Mercado dos Pinhões leży w prawie 8 km.
Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełnowymiarowej kuchni w willi. Restauracja Pizza's, serwująca szeroki wybór dań, leży w odległości 5 min spacerem.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się willa Zum Hospedagem Fortaleza od lotniska Pinto Martins?
Willa Zum Hospedagem Fortaleza znajduje się 15 min jazdy od lotniska Pinto Martins. - ❓
Czy willa Zum Hospedagem Fortaleza posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Zum Hospedagem Fortaleza zapewnia Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy willa Zum Hospedagem Fortaleza akceptuje zwierzęta?
Nie, willa Zum Hospedagem Fortaleza nie jest przyjazna zwierzętom.